Ubiquiti

Näita korraga:
Sorteeri:
NB-Loco-M

Kinnitusjalg Ubiquiti Nanostation Loco M wi-fi lingile, uut tüüpi

Kinnitusjalg Loco M2 ja Loco M5 tüüpi seadmete kinnitamiseks ja suuna reguleerimiseksLink tootja kod..

6.61€ Maksudeta: 5.51€

UAP-AC-M

Ubiquiti Access Point • Mesh UniFi 802.11ac • 2.4/5GHz 300/867Mbps • leviala kuni 180m

Töökindel ja võimalusterohke Ubiquiti Mesh UniFi seade Wi-Fi leviala tekitamiseksAndmeedastus 2.4GHz..

101.75€ Maksudeta: 84.79€

Ubiquiti INS-3AF-O-G Outdoor PoE adapter 48V (802.3af) to 24V Passive PoE  • Gigabit port Täpsusta tarnet
INS-3AF-O-G

Ubiquiti INS-3AF-O-G Outdoor PoE adapter 48V (802.3af) to 24V Passive PoE • Gigabit port

Ilmastikukindel PoE konverter Ubiquiti seadmete toitmiseksSeade võimaldab tavalisest 48V PoE-st teha..

21.76€ Maksudeta: 18.13€

Ubiquiti Long Range Access Point • UniFi 802.11ac •  2.4/5GHz 450/867Mbps • leviala kuni 180m Täpsusta tarnet
UAP-AC-LR

Ubiquiti Long Range Access Point • UniFi 802.11ac • 2.4/5GHz 450/867Mbps • leviala kuni 180m

Töökindel ja võimalusterohke Ubiquiti UniFi seade tavapärasest suurema Wi-Fi leviala tekitamiseksAnd..

113.53€ Maksudeta: 94.61€

UBNT-POE-24-12W-G

Ubiquiti Poe Injector 24VDC 12W (0.5A) Gigabit Port

Toiteplokk 24V toitega Wi-Fi seadmeteleVäljund 24VDC @ 0.5AGigabit LAN port varjestatud RJ45; toite ..

12.53€ Maksudeta: 10.44€

UF-SM-1G-S-(Blue)

Ubiquiti SM SFP Bi-Di LC adapter • Blue-Tx1310/Rx1550 • 3km • 1.25Gbps

Single-Mode Gigabit BiDi SFP sinine adapterTöötab ainult Gigabit ühendusega • kuni 3km Single-Mode k..

21.60€ Maksudeta: 18.00€

UF-SM-1G-S-(Yellow)

Ubiquiti SM SFP Bi-Di LC adapter • Yel-Tx1550/Rx1310 • 3km • 1.25Gbps

Single-Mode Gigabit BiDi SFP kollane adapterTöötab ainult Gigabit ühendusega • kuni 3km Single-Mode ..

21.60€ Maksudeta: 18.00€

UAP-AC-PRO-E

Ubiquiti UniFi 802.11ac PRO Dual-Radio Access Point, 2.4/5GHz 450/1300Mbps • no PSU

Töökindel ja võimalusterohke Ubiquiti UniFi seade korraliku jõudlusega Wi-Fi leviala tekitamiseksAnd..

147.19€ Maksudeta: 122.66€

UC-CK

Ubiquiti UniFi Cloud Key • turvaline ligipääs ja manageerimine üle võrgu

UniFi Cloud Key Ubiquiti UniFi seadmete haldamiseksVõimeka protsessoriga väikesegabariidiline riistv..

85.92€ Maksudeta: 71.60€

Ubiquiti Wi-Fi 120° airMAX ac Sector Access Point • 5GHz • 450Mbps • Gbit PoE 24V • -40° - 70° C Täpsusta tarnet
LBE-5AC-16-120

Ubiquiti Wi-Fi 120° airMAX ac Sector Access Point • 5GHz • 450Mbps • Gbit PoE 24V • -40° - 70° C

LiteBeam airMAX®ac Sector Access PointTöökindel ja soodne lahendus Ubiquiti airMAX tehnoloogial wi-f..

85.50€ Maksudeta: 71.25€

NS-5ACL Loco

Ubiquiti Wi-Fi link airMax Nanostation AC Loco NS-5ACL • kuni 10 km • 5GHz • 450+ Mbps

Töökindel ja soodne lahendus Ubiquiti airMAX tehnoloogial wi-fi ülekande tekitamiseks IP kaameratele..

52.44€ Maksudeta: 43.70€

Ubiquiti Wi-Fi link airMax Nanostation Loco M5 • kuni 3 km • 5GHz • 150Mbps Täpsusta tarnet
NS Loco M5

Ubiquiti Wi-Fi link airMax Nanostation Loco M5 • kuni 3 km • 5GHz • 150Mbps

Töökindel ja soodne lahendus Ubiquiti airMAX tehnoloogial wi-fi ülekande tekitamiseks IP kaameratele..

68.77€ Maksudeta: 57.31€

Ubiquiti Wi-Fi link NanoBeam Bridge airMax ac • kuni 5 km • 5GHz • 450Mbps Täpsusta tarnet
NBE-5AC-16

Ubiquiti Wi-Fi link NanoBeam Bridge airMax ac • kuni 5 km • 5GHz • 450Mbps

High-Performance airMAX®ac BridgeTöökindel ja soodne lahendus Ubiquiti airMAX tehnoloogial wi-fi üle..

88.60€ Maksudeta: 73.83€