Firmast - Videovalve asjatundjad | Dahua Technology Eesti esindaja

Firmast


Videovalve OÜ on videovalveseadmete maaletooja ja hulgimüüja 


Dahua_logo

Aastast 2014 oleme ühe videovalvemaailma suurema ja tuntuma tootja  Dahua Technology Ltd  esindaja Eestis 


Ettevõte on asutatud aastal 2004 eesmärgiga pakkuda videovalve paigaldusfirmadele kvaliteetset tehnikat laoseisust Tallinnas. Erinevalt mitmest konkurendist, kes pakuvad kõike, mis nõrkvoolusüsteemide nimetaja alla mahub, oleme meie spetsialiseerunud kitsamalt videovalvetehnikale ja pingutame kõvasti, et selles segmendis olla Eesti parimad. 

Tegeleme seadmete hulgimüügi ja tehnilie nõustamisega, samuti aitame paigaldusfirmadel oma klientidele tänapäevaseid lahendusi välja pakkuda ja viime läbi tootekoolitusi. Lisaks hooldame ja remondime müüdud seadmeid ning lahendame garantiiküsimusi. Üritame seda kõike teha nii, et klientidel oleks maksimaalselt mugav.


Tooted


Kaubavaliku oleme koostanud põhimõttel, et meil oleks pakkuda mitmes hinnaklassis igasuguse keerukuse ja igasuguse mahuga objektide videovalvesüsteemide väljaehitamiseks vajalikke seadmeid. Meie tooteportfellis on kaamerad, salvestid, kõvakettad, monitorid, võrguseadmed ja kõikvõimalikud lisatarvikud nii analoogvideo, IP-video, HD-CVI, kui ka HD-SDI süsteemide ehitamiseks. Oluline koht on ka salvestus- ja jälgimistarkvaral. Saame pakkuda tarkvara nii kodukasutajale kui ka kõige rangemate nõudmistega ärilahendustele.
Tarnepartnereid oleme väga hoolikalt valinud. Kui varasemal ajal pakkusid Lõuna-Korea ja Taiwani tootjad tehnoloogiliselt eesrindlikke kaameraid ja salvesteid, siis täna on videovalve riistvara arenduste eestvedajaks hoopis mõned suured Hiina firmad. Oleme ka ühe sellise edumeelse ja maailma suurimate hulka kuuluva Dahua Technology Ltd ametlik esindaja Eestis.
Tuntud kaubamärkidest esindame veel näiteks Taiwani päritolu rahvusvahelise haardega ambitsioonikat salvestuslahenduste tootjat NUUO. Hiljuti lisandus meie portfelli ka tõeline premium klassi kaamerate ja salvestuslahenduste tootja Kanada firma Avigilon, kes maksimaalse kvaliteedi tagamise huvides ka toodab kõik oma kaamerad Kanadas.
Toodetega saab tutvuda meie kontoris Sõpruse puiesteel, käime tootetutvustusi tegemas ka suuremates paigaldusfirmades koha peal. Ööpäevaringselt on võimalik kaupa tellida ka meie e-poest.


Kliendid


Meie klientideks on teretulnud kõik nõrkvoolutöödega tegelevad paigaldusfirmad, aga ka suuremad ettevõtted ja asutused, kes ise oma videovalvesüsteeme ehitavad või kaasajastavad. Igati on oodatud meie e-poodi ka kõik tehnikahuvilised, kes näiteks oma koju videovalvet paigaldada soovivad.
Klientidelt saadud tagasiside põhjal arvame, et meie lipukiri - PAIGALDAJA PARIM PARTNER - vastab täielikult tõele ja me oleme selle üle väga uhked.


 
Turvatunnet ja edu soovides,
Kalev Nõmm