Menüü
Ostukorv

Muud võrgutooted

Mudel: PP-24/RJ-KAT
Musta värvi paneel mõõtudega 483 x 44 x 38 mm, 19" rack laius, 1U kõrgusVastab Cat 5e kategooriale, krone pesad kaabli ühendamiseks...
30.50€
Maksudeta:25.00€
Mikrotik PL7411-2nD Powerline Adapter (1tk) Wi-Fi 4 2.4GHz AP 300Mbps Ethernet port 10/100MHz
Täpsusta tarnet
Mudel: PL7411-2nD
Seade tekitab Ethernet võrgu läbi 230V elektrikaabli, lisaks Wi-Fi 4 Access Point 2.4GHz. Andmeedastuskiirus kuni 300Mbps. Ühes võrgus võib olla kuni 8 seadet.Seadmed peavad asuma sama faasi peal.Link tootja kodulehele..
65.88€
Maksudeta:54.00€
Mikrotik PL7510GI Powerline Adapter 600Mbps • Gigabit Ethernet üle elektrivõrgu 1tk
Täpsusta tarnet
Mudel: PL7510GI
Seade tekitab Ethernet võrgu läbi 230V elektrikaabli. Hea alternatiiv Wi-Fi võrgule. Andmeedastuskiirus kuni 600Mbps. Ühes võrgus võib olla kuni 8 seadetLink tootja kodulehele..
57.95€
Maksudeta:47.50€
Mudel: SFP-XS+DA0001
Eriti soodne viis kahe SFP/SFP+ ühenduspesaga seadme omavaheliseks ühendamiseks. 1m pikkume ühenduskaabel SFP kiibikutega näiteks kahe switchi ühendamiseks...
31.74€
Maksudeta:26.02€
Mudel: P19R/450/B-L
Musta värvi räkiriiul 1U kõrgusega. Kinnituste reguleerimisvahemik 450-530mm..
18.30€
Maksudeta:15.00€
Mudel: PL1000-100PES
Seadmete komplekt tekitab Ethernet võrgu läbi 230V elektrikaabli. Andmeedastuskiirus kuni 1000Mbps.Link tootja kodulehele..
122.00€
Maksudeta:100.00€
Netgear PLW1000+100PES Powerline komplekt 1000Mbps • Gigabit Ethernet + Wi-Fi üle elektrivõrgu
Täpsusta tarnet
Mudel: PLW1000+100PES
Seadmete komplekt tekitab Ethernet võrgu ja Wi-Fi läbi 230V elektrikaabli. Wi-Fi 2.4GHz/5GHz 802.11 b/g/n/ac. Andmeedastuskiirus kuni 1000Mbps.Link tootja kodulehele..
131.76€
Maksudeta:108.00€
Mudel: PD-8/RACK-N
19" räki kapi kinnitusega kaheksa tavalise Schuko toite pesaga pikendusjuhe kaabliga 1.8m. Varustatud lülitiga. Kinnituskruvid komplektis...
18.30€
Maksudeta:15.00€
Mudel: MC220L
Gigabit data konverter SFP > RJ45IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, Multi-mode/Single-mode SFP ühilduv1 x Gigabit SFP port 1 x 10/100/1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)Paigaldamiseks sisetingimustesse, töötemperatuur 0°C ~ 40°CSobib kasutamiseks näiteks juhul kui fiiberoptika liini otsa on tarvis ..
30.50€
Maksudeta:25.00€
TP-Link TL-PA4010KIT 600Mbps Powerline Adapteri komplekt (2tk) Ethernet üle elektrivõrgu
Täpsusta tarnet
Mudel: TL-PA4010KIT
AV500 Nano seeria Powerline Adapter KitSeade võimaldab sama faasi ühe grupi piires elektrivõrgu kaableid kasutades tekitada Ethernet võrguVõrgu läbilaskevõime kuni 500Mbps, maksimaalne kaabli pikkus kuni 300mSeadmed tuleb omavahel kindlasti paaritada ühendades selleks kaks adapterit omavahel kaablig..
39.82€
Maksudeta:32.64€
Mudel: UACC-OM-SM-1G-S-2 (Yellow+Blue)
Single-Mode Gigabit BiDi SFP sinine+kollane adapterTöötab ainult Gigabit ühendusega • kuni 3km Single-Mode kaabliga • andmeedastus 1.25Gbps • LC pesaTööks vajalik kaks adapteri moodulit, nii sinine kui ka kollane • sinine adapter Tx-1310/Rx1550nm, kollane adapter Tx1550/Rx1310nmUF-SM-1G-S on kvalite..
48.80€
Maksudeta:40.00€
ZyXEL PLA6457 Powerline Adapter 2400Mbps • Gigabit Ethernet üle elektrivõrgu komplekt 2tk
Täpsusta tarnet
Mudel: PLA6457-EU0201F
Seadmete komplekt tekitab Ethernet võrgu läbi 230V elektrikaabli. Ideaalsetel tingimustel kuni 500m, lühemate vahemaade korral toimib ka üle erinevate faaside. Hea alternatiiv Wi-Fi võrgule. Andmeedastuskiirus kuni 2400Mbps. Komplektis olevad adapterid on omavahel paaritatud ja valmis täiendava sead..
126.50€
Maksudeta:103.69€
Tooted 1 kuni 12, kokku 12 tootest (1 lehekülge)