Menüü
Ostukorv

Kontakt

Meie väike, aga väga kogenud meeskond tervitab Sind, hea külaline!

Olari Ehrbach
Olari Ehrbach
Olari on üks kõvemaid videovalve spetsialiste Eestis.Oskab temaatilistele küsimustele kiiresti selged vastused anda.Meeldiva suhtlejana on ta väga hinnatud abimees paigaldusfirmade hulgas.Igapäevatöö sisuks on hinnapakkumiste koostamine, tellimuste väljasaatmine ja loomulikult varemmainitud tootetoe pakkumine.
Arvi Tüvi
Arvi Tüvi
Arvi tegeleb seadmete hoolduse ja remondiga, aga ka salvestusserverite koostamisega ja mitmete muude meie tegevusega haakuvate elektroonika- ja IT alaste küsimuste lahendamisega.Arvi on TTÜ taustaga elektroonikainsener, talle meeldib mitmesuguseid erilahendusi välja mõelda ja prototüüpida.
Ervin Langebraun
Ervin Langebraun
Ervini õlul on hankijate poole partnersuhted ning tellimuste haldamine.Aastatepikkune töö Aasia tootjatega on andnud talle selles osas hindamatuid kogemusi efektiivseks ja tulemuslikuks suhtlemiseks.Ervin on elektroonikaalase taustaga ja videovalvemaailmas üle 25 aasta.Asutajaliige.
Kalev Nõmm
Kalev Nõmm
Minu peamiseks ülesandeks on raamatupidamislike ja muude finantsalaste küsimustega tegelemine.Toimetan kodulehte ja osalen Ervini kõrval teise juhatuse liikmena ettevõtte igapäevajuhtimises.Videovalvemaailmaga olen aktiivselt seotud aastast 1993.Asutajaliige.
Asukoht
Sõpruse pst. 159B,
Tallinn 13417
Tööaeg
E-R: 9:00 - 17:00
L, P: Suletud
Lisainfo
Registrikood: 11022817
KMKR number: EE100889613

Kirjutage meile

Captcha

Meie asukoht

Videovalvetehnika müük
Videovalvetehnika müük
Sõpruse pst. 159B Tallinn 13417
Vaata Google'i kaarti
Telefon:
+3726715042

Lahtiolekuajad
E-R • 9-17
L P • suletud

Kommentaarid
Parkimine tasuta