Meedia konverterid

Meedia konverterid
Näita korraga:
Sorteeri:
UF-SM-1G-S-(Blue)

Ubiquiti SM SFP Bi-Di LC adapter • Blue-Tx1310/Rx1550 • 3km • 1.25Gbps

Single-Mode Gigabit BiDi SFP sinine adapterTöötab ainult Gigabit ühendusega • kuni 3km Single-Mode k..

19.32€ Maksudeta: 16.10€

UF-SM-1G-S-(Yellow)

Ubiquiti SM SFP Bi-Di LC adapter • Yel-Tx1550/Rx1310 • 3km • 1.25Gbps

Single-Mode Gigabit BiDi SFP kollane adapterTöötab ainult Gigabit ühendusega • kuni 3km Single-Mode ..

19.33€ Maksudeta: 16.11€

ZyXEL  Media converter MM fibre /Fast-Ethernet 1x LWL SC-adapter Täpsusta tarnet
MC100FX-SC2-A

ZyXEL Media converter MM fibre /Fast-Ethernet 1x LWL SC-adapter

• 10/100BASE-TX RJ-45 to 100FX multimode• Multi-mode fiibrile, SC pistik• Kuni 2 km distants• Voolut..

148.80€ Maksudeta: 124.00€