Videovalve OÜ on Dahua Technology Eesti esindaja

Dahua Technology Eesti esindaja

Autor Kalev 10.01.2014 0 Comment(s) Kõik postitused,Videovalve uudised,

Videovalve OÜ on alates 2014 Dahua Technology Co. Ltd. ametlik esindaja Eestis

 

 

Eelmise aasta oktoobris käis Ervin Hiina suurimal Videovalve-Dahua-Eesti-distributorturvatehnika messil, kus muuhulgas soojendati üles üks vana hea kontakt ja lepiti kokku, et Videovalve OÜ tootevalikusse lisandub käesolevast aastast üks maailma videovalve turu suur tegija ja oluline kaubamärk - DAHUA.

 

Tegelikult see uus tulemine polegi päris uus, sest üle kümne aasta tagasi pakkusime nõudlikumale kliendile tolle aja kohta väga vingete tehniliste parameetritega, kuid samas väga soodsa hinnaga digisalvesteid. Aastal 2002 oli 16 kanaliga salvesti, mis D1 resolutsiooniga pilti iga kanali kohta reaalajas salvestada suutis, tõeline haruldus. Need vahvad salvestid pärinesidki firmalt Zhejiang Dahua Technology Co. Ltd, lühidalt DAHUA. Rõõm on tõdeda, et paljud neist töötavad tänagi veel.

 

Juhtus aga nii, et ühelt poolt polnud turg harjunud tõsiasjaga, et Hiina firma võib ka korralikku kvaliteeti pakkuda ning teiselt poolt oli Dahua alles oma läbimurde esimesi samme tegemas ning me otsustasime tookord panustada rohkem Lõuna-Korea kaubamärkidele.

 

Täna on olukord sootuks teine ja kellelegi pole vaja tõestada, et suur osa innovatsiooni ja tehnoloogiat tootmisest rääkimata tulebki Hiinast. Küsimus on ainult teradel ja sõkaldel vahe tegemises. Tegelikult pole siingi asi kuigi keeruline, kel huvi, leiab kõiketeadvast internetist kiiresti õiged vastused. Üsna kindel mõõdupuu on ka ettevõtte kuulumine oma valdkonna Hiina TOP10 hulka. Dahua koos Hikvisioniga on need kaks suurt Hiina firmat, kellest kindlasti räägitakse siis, kui juttu tuleb globaalse videovalve turu olulisematest tegijatest. Üsna tavaline on ka paljude Hiina tootjate enesetutvustuses kohata lauset - “...oleme Hikvisioni ja Dahua järel kolmandad tegijad...”

 

Käes on aasta 2014 ja kõik märgid näitavad, et videovalve turg, eriti Eesti oma, vajab just sellist videovalvetehnikat, mis maksab väheon töökindel, mille seadistamiseks kulub vähe aega ja mida oleks tellijatel lihtne kasutada ning millele oleks tagatud hästi toimiv tehniline tugi.

 

Just neile ootustele vastabki Dahua videovalvetehnika, kus lai tootevalik Dahua-logokoos meie spetsialistide pakutava korraliku tehnilise toe ja kontorlao mugava asukohaga peaks olema just see, mida teie, head paigaldusfirmad juba mõnda aega oodanud olete. Kõik see uus paigalduskogemus ja hilisem kliendirahulolu tundasaamine ootab teid ühe telefonikõne või e-maili kaugusel.

 

Dahua on tõepoolest väga suur tootja ja tema tootevalikus on olemas kõik vajalik kaasaegsete videovalvesüsteemide ehitamiseks, igasuguse keerukusega objektid on võimalik välja ehitada kasutades ainult Dahua seadmeid. Arendustegevus käib väga tõsise hooga ja uusi mudeleid lisandub tootevalikusse pidevalt.

 

 

Sildid: dahua