HD-CVI S3 seeria salvestid

HDCVI 3.0 tegi jälle pika hüppe edasi

Autor Kalev 09.06.2016 0 Comment(s) Kõik postitused,Tootetutvustused,

Uued võimsamad Dahua S3 põlvkonnna HD-CVI salvestid nüüd saadaval

 

 

Dahua_S3_recorder Dahua tõi turule uue põlvkonna HD-CVI salvestid ja see peaks olema väga hea uudis kõigile Dahua tehnika sõpradele. Niigi paindlikud ja omas klassis parimat võimekust pakkuvad eelmise S2 põlvkonna HD-CVI (tegelikult Tribrid, sest kõik salvestid on kolmesüsteemsed) salvestid said uued protsessorid ja uue skeemitehnilise lahenduse. Lisandus üksjagu funktsionaalsust ja mis peamine, seda kõike sama raha eest.

 

 

Uus loogika kaamerasisendite arvestamisel

 

See on üks suuremaid uuendusi uue S3 põlvkonna juures, nimelt kui enne oli HD-CVI salvestitele võimalik IP kaameraid lisada füüsiliste sisendite arvelt ja kogusummas mitte rohkem kui kaks kaamerat, siis nüüd saab IP kaameraid füüsiliste sisendite hulgale lisada ja mitte kaks vaid pool sisendite arvust. Ehk siis näiteks 8 kanaliga salvestiga võib ühendada suvalises kombinatsioonis kuni kaheksa analoog- või HD-CVI kaamerat, kusjuures salvesti saab ise aru, milline kaamera temaga ühendatud on.

Lisaks neile kaheksale saab ühendada kuni 4 IP kaamerat ja sel juhul teenindab salvesti kokku 12 kaamerat. Kui aga analoogkaamerate või HD-CVI kaamerate asemel ühendada salvestiga samuti IP kaamerad, siis saame 12 kanaliga IP salvesti. Sama loogika kehtib ka 4 ja 16 sisendiga masinate puhul.

 

  4 kanalit 8 kanalit 16 kanalit
Analoog NTSC/PAL NTSC/PAL NTSC/PAL
HD-CVI 1080P/720P HDCVI kaamera 1080P/720P HDCVI kaamera 1080P/720P HDCVI kaamera
IP 4+2 IP kaamerat kuni 5MP 8+4 IP kaamerat kuni 5MP 16+8 IP kaamerat kuni 5MP

 

 

Analüütika võimalus

 

Esmakordselt on nüüd võimalik kirjeldada HD-CVI salvestiga ühendatud HD-CVI kaamera juures analüütika funktsionaalsust. See on esialgu võimalik küll vaid ühe kaamerasisendi kohta sõltumata salvesti kanalite arvust,aga vähemalt on selline võimalus olemas mõne eriti kriitilise valveala tulemuslikuks lahendamiseks.

 

 

Sõltumatu monitori väljund

 

Kõigil salvestitel on analoogselt varasemaga nii VGA kui HDMI väljund, aga uudisena saab 16 kanaliga salvesti juures kasutada "Matrix" funktsiooni. See tähendab, et väljunditesse kuvatavaid pilte saab kirjeldada üksteisest sõltumatult. Niiviisi on võimalik luua selline lihtsam valvekeskuse funktsionaalsus.

 

 

5MP IP kaamerate tugi

 

S2 salvestid toetasid kuni 2MP IP kaameraid kus suurema resolutsiooniga kaamerad tuli tööle panna 2MP režiimis. Nüüd on toetatud IP kaamerad kuni 5MP.

Hetke (suvi 2016) seisuga pakub Dahua kolme seeria HD-CVI (Tribrid) salvesteid:

 

  • HCVR4000 on lihtne seeria, mis toetab ainult 720p kaameraid ja on mõeldud eriti lihtsate ning väga väikese eelarvega videovalve lahendusteks. Meie seda seeriat oma tootevalikusse ei ole lisanud.
  • HCVR5000 pakub kõige paremat hinna ja võimekuse suhet ja on seetõttu ka põhiline müügiartikkel. Seeria toetab nii 720p kui ka 1080p kaameraid ja protsessimisvõimekus on esimesel juhul 25fps, teisel juhul 12fps sisendi kohta. 
  • HCVR7000 on kõige võimsam reaalaja seeria ja võimaldab iga sisendi kohta 1080p korral 25fps protsessimiskiirust.
  • HCVR8000 on uus veel arendusjärgus seeria, mis tuuakse turule teisel poolaastal.

 

Küsige kindlasti lisainfot kui sobivaima Dahua salvesti valikul hätta peaksite jääma. 

Sildid: S3 HD-CVI