Avigiloni uus H4 põlvkond

Avigiloni uus H4 kaamerate põlvkond väljas

Autor Kalev 10.02.2016 0 Comment(s) Kõik postitused,Tootetutvustused,

Hea uudis Avigilonilt premium klassi videovalvesüsteemi hankijaile!

 

 

H4-HDSM2.0Kõigepealt selgituseks, et Avigilon on Kanada päritolu börsifirma, mis toodab ülikvaliteetseid videovalve terviklahendusi ja teeb seda nii hästi, et nii mõneski punktis pole tal maailmas konkurenti. Videovalve OÜ on Avigiloni partner ja edasimüüja Eestis.

 

Alates veebruarist on ametlikult väljas ja tellimiseks saadaval uus H4 kaamerate põlvkond. Uue põlvkonna juures on väiksemaid või suuremaid muudatusi üle kolmekümne. Üks olulisem on kindlasti pildi protsessimise võimekuse tõstmine, kus nüüd on kõik kuni 5MP kaamerad võimelised väljastama striimi reaalajas (25fps). Valikusse on lisandunud ka 4K (8MP) mudelid.

 

Palju on tehtud ka kaamerate mehaanilise teostuse parendamiseks, et paigaldajate tööd ikka lihtsamaks ja kiiremaks muuta. Kõik dome ja bullet kaamerad pakuvad IK10 vandaalikindlust. Kaamerate töö on garanteeritud veel -40°C juures.

 

Peamine videovalve turu arendustegevuse märksõna aastal 2016 on analüütika ja selles osas on Avigilon teerajaja. Uue H4 põlvkonna kaamerad on kõik varustatud turu parima iseõppiva analüütikaga. Striimi ülekandmiseks kasutatakse 5 ja 8 MP kaamerate puhul uue põlvkonna HDSM 2.0 tehnoloogiat. Kuni 5MP kaameratel on nüüdsest standardina kasutusel Avigiloni Lightcatcher tehnoloogia, mis annab kaameratele suurepärase valgustundlikkuse.

 

Kõik H4 põlvkonna kaamerad on Onvif Profile S ühilduvad, see võimaldab neid ka teiste tootjate süsteemides kasutada, kuid maksimaalse tulemuse saab ikkagi ainult nii, kui kogu trakt on Avigilonilt. See tähendab, et suurepärane patenteeritud High Definition Stream Management (HDSM 2.0), mis detailidesse laskumata on tehnoloogia väikese võrguressursi kuluga maksimaalset kvaliteeti edastada ja välkkiiret otsingut arhiivis teostada, töötab ainult koos Avigilon Control Center (ACC 5) tarkvaraga.

 

 

 

H4 Bullet, Dome ja HD kaamerad

 

Visuaalse külje pealt võib kohe märgata, et disain on muutunud moodsamaks, ümaramaks ja ka värvitoon on pisut erinev H3 põlvkonna kaameratega võrreldes. Bullet kaameratel on kaablite ühendamiseks kinnitusjala sees veidi ruumi rohkem, dome kaameraid pakutakse kolme erineva teostusega nii süvis-, pinnapealse kui kinnitusjalaga paigalduse versioonis.

 

Avigilon-H4-cameras

 

 

 

Avigiloni kaamerate toote tähis kirjeldab täpselt ära ka toote sisu, selgitus allpool

 

Avigilon-toote-seletus

.

Detailsema info Avigiloni uue H4 põlvkonna kaamerate kohta leiab nende kodulehelt 

 

 

Sildid: Avigilon H4