Menüü
Ostukorv

Meedia konverterid

Mudel: MC220L
Gigabit data konverter SFP > RJ45IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, Multi-mode/Single-mode SFP ühilduv1 x Gigabit SFP port 1 x 10/100/1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)Paigaldamiseks sisetingimustesse, töötemperatuur 0°C ~ 40°CSobib kasutamiseks näiteks juhul kui fiiberoptika liini otsa on tarvis ..
30.00€
Maksudeta:25.00€
Mudel: UF-SM-1G-S-(Blue)
Single-Mode Gigabit BiDi SFP sinine adapterTöötab ainult Gigabit ühendusega • kuni 3km Single-Mode kaabliga • andmeedastus 1.25Gbps • LC pesaTööks vajalik kaks adapteri moodulit, nii sinine kui ka kollane • sinine adapter Tx-1310/Rx1550nm, kollane adapter Tx1550/Rx1310nmUF-SM-1G-S on kvaliteetne ja ..
20.00€
Maksudeta:16.67€
Mudel: UF-SM-1G-S-(Yellow)
Single-Mode Gigabit BiDi SFP kollane adapterTöötab ainult Gigabit ühendusega • kuni 3km Single-Mode kaabliga • andmeedastus 1.25Gbps • LC pesaTööks vajalik kaks adapteri moodulit, nii sinine kui ka kollane • sinine adapter Tx-1310/Rx1550nm, kollane adapter Tx1550/Rx1310nmUF-SM-1G-S on kvaliteetne ja..
20.00€
Maksudeta:16.67€
Tooted 1 kuni 3, kokku 3 tootest (1 lehekülge)