Menüü
Ostukorv

Uxbiquiti SM SFP Bi-Di LC adapter • Yel-Tx1550/Rx1310 • 3km • 1.25Gbps

Uxbiquiti SM SFP Bi-Di LC adapter • Yel-Tx1550/Rx1310 • 3km • 1.25Gbps
Uxbiquiti SM SFP Bi-Di LC adapter • Yel-Tx1550/Rx1310 • 3km • 1.25Gbps
Uxbiquiti SM SFP Bi-Di LC adapter • Yel-Tx1550/Rx1310 • 3km • 1.25Gbps
Uxbiquiti SM SFP Bi-Di LC adapter • Yel-Tx1550/Rx1310 • 3km • 1.25Gbps
Uxbiquiti SM SFP Bi-Di LC adapter • Yel-Tx1550/Rx1310 • 3km • 1.25Gbps
20.00€
Maksudeta: 16.67€
  • Laoseis: 14
  • Mudel: UF-SM-1G-S-(Yellow)
  • Toote kaal: 0.04kg
  • Pakend: 105.00mm x 75.00mm x 20.00mm

Toote kirjeldus


Single-Mode Gigabit BiDi SFP kollane adapter



  • Töötab ainult Gigabit ühendusega • kuni 3km Single-Mode kaabliga • andmeedastus 1.25Gbps • LC pesa

  • Tööks vajalik kaks adapteri moodulit, nii sinine kui ka kollane • sinine adapter Tx-1310/Rx1550nm, kollane adapter Tx1550/Rx1310nm


UF-SM-1G-S on kvaliteetne ja soodsa hinnaga toode SM fiiberoptilise kaabli ühendamiseks switchiga


Link tootja kodulehele