Meedia konverterid - Videovalve asjatundjad | Dahua Technology Eesti esindaja

Meedia konverterid

Meedia konverterid
Näita korraga:
Sorteeri:
UF-SM-1G-S-(Blue)

Ubiquiti SM SFP Bi-Di LC adapter • Blue-Tx1310/Rx1550 • 3km • 1.25Gbps

Single-Mode Gigabit BiDi SFP sinine adapterTöötab ainult Gigabit ühendusega • kuni 3km Single-Mode k..

11.48€ Maksudeta: 9.57€

UF-SM-1G-S-(Yellow)

Ubiquiti SM SFP Bi-Di LC adapter • Yel-Tx1550/Rx1310 • 3km • 1.25Gbps

Single-Mode Gigabit BiDi SFP kollane adapterTöötab ainult Gigabit ühendusega • kuni 3km Single-Mode ..

11.48€ Maksudeta: 9.57€